Twórz innowacyjne rozwiązania przyszłości

Szybsze, mniejsze komputery i urządzenia przenośne,
za pomocą których użytkownicy mogą dotykowo sterować swoim otoczeniem. Nowoczesne diody LED, które oszczędzają energię, a tym samym ułatwiają korzystanie z jaśniejszych wyświetlaczy niż kiedykolwiek wcześniej.
Baterie nowej generacji stworzone na potrzeby przełomowej e-mobilności. Co te wszystkie innowacyjne rozwiązania mają ze sobą wspólnego?

Bez efektywnej technologii zarządzania ciepłem żadne z nich nie byłoby możliwe.

Materiały termoprzewodzące 3M umożliwiają optymalne zarządzanie ciepłem i nadają się do wielu zastosowań:

Materiały termoprzewodzące 3M umożliwiają optymalne zarządzanie ciepłem i nadają się do wielu zastosowań :

– Lampy i wyświetlacze LED

– Komputery i laptopy

– Tablety i urządzenia przenośne

– Baterie do silników elektrycznych

– Układy scalone

– Sprzęt AGD

Podkłaldki i taśmy przewodzące ciepło.

Aby usprawnić zarządzanie temperaturą w urządzeniach elektronicznych, mamy w ofercie kompletny asortyment materiałów, które skutecznie pochłaniają ciepło i odprowadzają je z dala od wrażliwych części.

Podkładki przewodzące ciepło.

Podkładki 3M przewodzące ciepło posiadają właściwości kompensacji szczelin i dlatego zapewniają dobry kontakt z nierównymi powierzchniami. Podkładki i taśmy możemy sztancować w formie gotowych do aplikacji wykrojów według indywidualnej specyfikacji klienta.

Podkładki te szczególnie dobrze nadają się do zastosowań, które wymagają bardzo wysokiego poziomu przewodnictwa cieplnego. Dzięki skutecznemu tłumieniu drgań, podkładki dodatkowo redukują naprężenia mechaniczne komponentów.

W ofercie mamy bezsilikonowe podkładki akrylowe 3M o wysokiej przewodności cieplnej: 5590H, 5570N, 5571, 5571N, 5500H, 5510H,5578H

Podkładki silikonowe o wysokiej przewodności cieplnej i odporności na ekstremalnie wysokie temperatury: 5514, 5519

Przewodzące ciepło taśmy dwustronnie klejące.

Przewodzące ciepło błony klejowe łączą wysoką adhezję do wielu materiałów z dobrą przewodnością cieplną, dzięki czemu zapewniają lepsze zwilżanie powierzchni i doskonałą wytrzymałość dielektryczną.

W ofercie mamy taśmy termoprzewodząc wypełnione polimerem arylowym: 3M 8805, 3M 8810, 3M 8815, 3M 8926

Poznaj naszą ofertę

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.zarządzania jakością.