Nowoczesne rozwiązania w montażu urządzeń elektronicznych

Urządzenia elektroniczne stają się coraz cieńsze, lżejsze i mniejsze.
Nieporęczne systemy mechanicznego łączenia mogą już być zastąpione mocnymi i wytrzymałymi taśmami dwustronnie klejącymi i klejami przemysłowymi.
Coraz bardziej zwarte konstrukcje urządzeń zwiększają ryzyko występowania zwarć i zakłóceń elektromagnetycznych w małej przestrzeni.
Dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę taśm uziemiających i elektroprzewodzących.
Nasz asortyment obejmuje taśmy jedno- i dwustronne, o różnych nośnikach i grubościach.
Posiadamy nowoczesne rozwiązania takie jak podkładki, taśmy i kleje termoprzwodzące pozwalające skutecznie zarządzać temperaturą układów elektronicznych w urządzeniach.

Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie reagować niemal natychmiast na potrzeby klienta. W oparci o własny park maszynowy oferujemy kompleksowe usługi cięcia taśm jedno i dwustronnie klejących na rolki dowolnej szerokości.
Aby przyspieszyć procesy produkcyjne w przemyśle oferujemy Państwu również sztancowanie materiałów samoprzylepnych i bez klejowych na dowolne kształty i formatki w postaci tzw. wykrojów. Zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta.

Przykładowe aplikacje

Przewodzące ciepło taśmy dwustronnie klejące.
Przewodzące ciepło błony klejowe łączą wysoką adhezję do wielu materiałów z dobrą przewodnością cieplną, dzięki czemu zapewniają lepsze zwilżanie powierzchni i doskonałą wytrzymałość dielektryczną.

Podkładki przewodzące ciepło.
Podkładki 3M przewodzące ciepło posiadają właściwości kompensacji szczelin i dlatego zapewniają dobry kontakt z nierównymi powierzchniami

Cienkie taśmy dwustronnie klejące
Cienkie taśmy mogą być stosowane w miejscach, w których grubość standardowych taśm przekracza założenia projektowe, a jednocześnie oferują takie same
właściwości i możliwości. Często używane są w ekranach LCD, soczewkach, panelach dotykowych wyświetlaczy.

Folie dystansowe do produkcji klawiatur membranowych
Folie te mogą być wykorzystywane również do przyklejania frontów paneli kontrolnych.

Poznaj naszą ofertę

Branże przemysłowe

Poznaj zastosowanie oferty G-SOURCE

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.