G-Source pomaga w odpowiednim dostosowaniu do wymagań materiałów takich jak:

Taśmy akrylowe np. 3M™ VHB™ serii GPH

– Jednostronne taśmy specjalistyczne 3M™

Taśmy maskujące 3M™, Tesa np. 4334

Błony klejowe np. 3M™ 467MP

Cienkie taśmy dwustronne np. 3M™ GPT-020F lub Tesa 51966

Rzepy przemysłowe 3M™ Dual-Lock

– Samoprzylepne nakładki ochronne 3M™ Bumpon™

– Taśmy i pady termoprzewodzące np. 3M™ 5590H , taśmy elektrotechniczne
Pianki silikonowe Rogers Corporation BISCO®

– Pianki poliuretanowe Rogers Corporation PORON®

oraz wiele innych

Dopasowanie produktów z oferty G-Source do aplikacji przemysłowych

G-Source pomaga w dostosowaniu produktów 3M, Tesa, Rogers Co. do wymagań i potrzeb klienta, obejmujących formę, kształt i funkcjonalność produktu,a także do wymagań konkretnego zastosowania.
Nasz doświadczony personel techniczny dobiera optymalną technologię wykrawania do konwertowanego materiału.

Do kompetencji G-Source należy:

– projekt i wykonanie wykroju

– szybkie przygotowanie partii prototypowej

cięcie na rolki i arkuszwanie

laminowanie powierzchni materiałami samoprzylepnymi

– sztancowanie, wykrawanie

Pozanj naszą ofertę

Oferta

Nasz nowoczesny park maszynowy zapewnia kompleksowe usługi przetwarzania materiałów klejowych i bezklejowych w dowolnych rozmiarach i kształtach

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.