Kleje i taśmy samoprzylepne, wyrafinowane rozwiązania do trwałego łączenia

Trwałe łączenie różnych podłoży ma kluczowe znaczenie w branży budowlanej. W porównaniu z rozwiązaniami mechanicznymi, takimi jak spawanie czy nitowanie, taśmy samoprzylepne i kleje przemysłowe cieszą się coraz
większym uznaniem. Czyste łączenie na całej powierzchni, odporność na bardzo wysokie obciążenia, zapobieganie korozji, oszczędność czasu i pieniędzy
oraz estetyczny wygląd to tylko niektóre z licznych zalet naszych rozwiązań.
Oprócz łączenia elementów taśmy klejące i kleje spełniają również inne wymogi, takie jak pochłanianie wibracji i wstrząsów, uszczelnianie przed dostępem wilgoci itp.

Przykłady zastosowań

– Szprosy okienne PCW – szkło.
Mocowanie dekoracyjnych szprosów okiennych.

– Klejenie Paneli elewacyjnych –
Niewidoczne łączenie kompozytowych paneli z  aluminiowych z metalowymi podłożami.

– Szklane ściany działowe
Przezroczyste łączenie elementów szklanych –   bezpośrednio lub przy użyciu profili w kształcie litery H.

– Windy
Wyjątkowo wytrzymałe łączenie profili wzmacniających  z cienkimi metalowymi drzwiami wind.
Wklejanie paneli przycisków

– Drzwi – zewnętrzne i wewnętrzne
Niewidoczne łączenie paneli dekoracyjnych z drzwiami.
Klejenie poszycia.
Wklejanie okienek.
Klejenie odbojników.

– Panele słoneczne
Trwałość połączeń szkła z metalem umożliwia przytwierdzanie paneli słonecznych do ram.

– Maty grzewcze
Mocne przytwierdzanie mat grzewczych do podłoża.

Poznaj naszą ofertę

Branże przemysłowe

Poznaj zastosowanie oferty G-SOURCE

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.