Tniemy materiały samoprzylepne takie jak:

taśmy dwustronnie klejące
taśmy jednostronnie klejące
taśmy elektrotechniczne
folie ochronne

Doświadczony personel techniczny dobiera optymalną technologię cięcia do konwertowanego materiału.

Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia precyzyjne cięcie materiałów samoprzylepnych według specyfikacji klienta.

Obecnie w procesach przemysłowych bardzo ważne jest dopasownie odpowiedniej szerokości taśmy do aplikacji. Umożliwamy cięcie taśm z precyzją +/- 0,2 mm. Oferujemy moliwość cięcia na rolki o szerokosci już od 1,5mm do 1600mm.

Nasi specjaliści również pomogą Państwu w doborze odpowiedniego materiału samoprzylepnego do indywidualnej aplikacji.

Poznaj naszą ofertę

Oferta

Nasz nowoczesny park maszynowy zapewnia kompleksowe usługi przetwarzania materiałów klejowych i bezklejowych w dowolnych rozmiarach i kształtach

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.