Dostarczamy rolki o różnych nawojach

Najczęstszym powodem przewijania materiałów samoprzylepnych jest potrzeba uzyskania rolek o mniejszych, krótszych nawojach.

Często przewijanie jest składową innych procesów po którym następuje dalsze przetwarzanie surowca, np. wykrawanie lub laminowanie z dodatkową przekładką (tzw. linerem).

Profesjonalne usługi przewijania

W przypadku wybranych taśm dwustronnie klejący mamy możliwość w czasie przewijania laminowania ze sobą dwóch taśm, co pozwala zwiększyć grubość taśmy jeśli proces produkcyjny u klienta tego wymaga.

Pozanj naszą ofertę

Oferta

Nasz nowoczesny park maszynowy zapewnia kompleksowe usługi przetwarzania materiałów klejowych i bezklejowych w dowolnych rozmiarach i kształtach

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.