Rozwiązania gotowe do wdrożenia w projekt, gotowe do wdrożenia w produkcji.

W ciągu każdej sekundy na całym świecie produkowanych jest kilkaset samochodów, w których zastosowana została nowoczesna technologia.

Jak połączyć trudne tworzywa, wyciszyć wnętrze, uniknąć wtrąceń podczas lakierowania?
Rozwiązania G-Source umożliwiają redukcję masy i hałasu oraz zmniejszenie kosztów. Różnorodna oferta gwarantuje trwałość, wytrzymałość, lepszy efekt estetyczny oraz zmniejszenie wystąpienia korozji alektrochemicznej.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania stosowane w procesach takich jak:

– Przygotowanie powierzchni

– Lakierowanie i nakładanie powłok

– Montaż oraz łączenie

– Wykończenie

– Magazynowanie i transport

Firma G-Source posiada w swojej ofercie wiele materiałów samoprzylepnych, stosowanych w branży motoryzacyjnej.

Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie reagować niemal natychmiast na potrzeby klienta. W oparci o własny park maszynowy oferujemy kompleksowe usługi cięcia taśm jedno i dwustronnie klejących na rolki dowolnej szerokości.
Aby przyspieszyć procesy produkcyjne w przemyśle oferujemy Państwu również sztancowanie materiałów samoprzylepnych i bez klejowych na dowolne kształty i formatki w postaci tzw. wykrojów. Zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta.

Lepsza jakość powietrza w samochodzie. Większa elastyczność projektowania.

Coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące jakości powietrza wewnątrz samochodów osobowych i bardziej wymagające normy w branży motoryzacyjnej wprowadzają na całym świecie zapotrzebowanie na nową generację cienkich rozwiązań mocujących o niskiej zawartości LZO do mocowań wyposażenia wewnętrznego.

Znajdująca się w ofercie G-Source błona klejowa wzmocniona siatką o niskiej zawartości LZO 98010LVC oraz taśma 3M™ taśma dwustronna na nośniku z bibuły 99015LVC spełniają wymagania norm emisyjnych mierzonych zgodnie z JAMA i VDA 278. Te bardzo uważnie zaprojektowane taśmy służą do mocowania wyposażenia wewnętrznego, przy czym zapewniają doskonałą stabilność wymiarową, co czyni je idealnym rozwiązaniem w niemal każdym przypadku w motoryzacji, w tym podczas mocowania:

– Podsufitki

– Ogrzewania i czujników w fotelach

– Tabliczek i plakietek

– Uchwytów na kubki

– Wskaźników i desek rozdzielczych samochodu

– Wewnętrznych paneli dekoracyjnych na drzwiach

– Podłokietników i paneli sterowania

– Listew dekoracyjnych

– Komponentów elektrycznych

– Wygłuszeń

Poznaj naszą ofertę

Branże przemysłowe

Poznaj zastosowanie oferty G-SOURCE

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.zarządzania jakością.