Pomagamy w odpowiednim dostosowaniu do wymagań materiałów takich, jak:

Taśmy klejące typu 3M™ VHB™ 5952, Tesa ACX 7078

Taśmy dwustronnie klejące na nośnikach piankowych np. Tesa 62508

Błony klejowe np. 3M™ 468MP

Taśmy i pady termoprzewodzące np. 3M™ 5590H

Taśmy elktrotechniczne np. 3M™ 1350F1

Folie ochronne do zabezpieczania powierzchni.

Materiały uszczelniające wykonane z gum i silikonów spienionych

Świadczymy usługi laminowania materiałów samoprzylepnych i bez klejowych.

Proces laminowania taśm dwustronnie i jednostronnie klejących  polega na dodaniu warstwy dowolnego materiału w postaci np.linera na samoprzylepną powierzchnię.
Często jest to operacja wstępna przed dalszą obróbką materiału, np.: wykrawaniem, nacinaniem, arkuszowaniem itp.

Pozanj naszą ofertę

Oferta

Nasz nowoczesny park maszynowy zapewnia kompleksowe usługi przetwarzania materiałów klejowych i bezklejowych w dowolnych rozmiarach i kształtach

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

 

Od 15 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

 

W zgodzie z polityką jakości stale podnosimy kwalifikacje pracowników, gwarantując obsługę i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.