Wykonujemy arkusze z surowcach takich jak:

Taśmy 3M™ VHB LSE-110WF
Taśmy piankowe Tesa 65510
Błony klejowe 3M™ 468MP
Taśmy maskujące Tesa 50600

Świadczymy usługi arkuszowania laminowanych surowców

Arkuszowaniu podlegają zarówno surowce dwustronnie klejące jak i taśmy jednostronnie klejące. Najczęściej jest to przygotowanie do kolejnego procesu przetwarzania. Poprzez arkuszowanie optymalizujemy wykorzystanie materiału u klienta oraz dostarczamy produkt gotowy do zastosowania bez konieczności dodatkowych prac.

Pozanj naszą ofertę

Oferta

Nasz nowoczesny park maszynowy zapewnia kompleksowe usługi przetwarzania materiałów klejowych i bezklejowych w dowolnych rozmiarach i kształtach

Zakres działalności firmy G-SOURCE

Specjalizujemy się w konwertowaniu materiałów montażowych do klejenia i łączenia. Zajmujemy się cięciem, wykrawaniem, przewijaniem, laminowaniem i arkuszowaniem taśm klejących i innych komponentów technicznych. Tworzymy zastosowania przemysłowe. Wykorzystujemy taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe.

Od 12 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze taśmy akrylowe, taśmy piankowe, błony klejowe, samoprzylepne rzepy oraz kleje przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy i kleje do najbardziej wymagających aplikacji. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz naszych produktów jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważne jest jakościowe podejście do wyboru materiałów i ich kształtowania. Precyzja wykonania i ścisłe trzymanie się harmonogramu gwarantuje terminowość dostaw i ich wysoka jakość.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasza polityka jakości jest w pełni wykorzystywana. Wymiernie przekłada się to na obsługę klienta oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Usprawniamy i unowocześniamy infrastrukturę oraz doskonalimy system zarządzania jakością.